Nocleg

Gospodarstwo Agroturystyczne „DaMa” zaprasza do spędzenia urlopu w malowniczym i kameralnym otoczeniu.

Dom znajduje się w miejscowości Dębogard, w gminie Dygowo, w odległości 12 km od Kołobrzegu, w otoczeniu lasów i zieleni, zaledwie 2 km od rzeki Parsęty i 15 km od jeziora Resko, 500m od najbliższego sąsiada.

Wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi, grup przyjaciół oraz osób ceniących ciszę, spokój i piękno natury. Zapewniamy relaks przy śpiewie ptaków i domową atmosferę. Zapraszamy na wspólne grillowanie, ogniska, grzybobranie i zabawy na świeżym powietrzu, zimową porą organizujemy kuligi. Dla osób ceniących aktywny wypoczynek polecamy korzystanie z przydomowej siłowni, grę w pingponga, wycieczki piesze lub rowerowe (możliwość korzystania z rowerów i piłek).

Atrakcje dla dzieci na placu zabaw z pewnością zadowolą każdego malucha.

W naszej ofercie znajdą Państwo w wydzielonej części budynku 4 pokoje 3-osobowe, każdy z łazienką i WC, w każdym pokoju czajnik elektryczny a także bezpłatny dostęp do internetu, parking na terenie posesji, pole namiotowe.

 

CENNIK:

 • POKOJE:
  • od 1 czerwca do 30 czerwca 35 zł/osobę
  • od 1 lipca do 31 sierpnia 40 zł/osobę
 • CENY POZA SEZONEM
  • do negocjacji
 • Przygotowanie ogniska: drewno, ławy, oświetlenie: cena do uzgodnienia

 

UWAGI:

 1. Doba hotelowa kończy się o godzinie 10°°
 2. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14°°
 3. Zameldowanie i rozliczenie następuje w dniu przyjazdu.
 4. W razie skracania pobytu nie zwracamy pieniędzy.
 5. Zadatek w wysokości 25% całkowitej opłaty należy przysłać w ciągu tygodnia na nasz adres przekazem pocztowym. Jest on potwierdzeniem rezerwacji. W przypadku zwłoki rezerwacja jest nieaktualna.